Warsztaty Transformacji Stresu TOTALNE UTULENIE ™

dla kobiet, które chcą przestać się bać i martwić

Mam dla Ciebie coś bardzo skutecznego:

 

21 dni warsztatów online, dzięki którym pozbędziesz się niepokoju w głowie i napięcia w ciele.

 

Istnieją techniki, działające zarówno na ludzi, którzy widzieli jak trąba powietrzna zabiera im domy, jak i na osoby uwiązane w kieracie codzienności. Na prezesów i szeregowych pracowników. Na kobiety, które wzięły na siebie zbyt wiele.

Uczy się jej na całym w świecie, w różnych miejscach.  Również wtedy, gdy praca nad stresem wydaje się czymś nadmiernie luksusowym. Możesz ją stosować i Ty.

Za chwilę do tego wrócę.

Zawsze sądziłam, że umysł to potęga. Że głowa jest wszystkim i rządzi całym ciałem.

Myliłam się.

A wiesz dlaczego?

Bo tak było mi łatwiej.

Przez lata przekonywałam się, że dana sytuacja nie powinna mnie stresować,

a ściśnięty żołądek jest nieuzasadniony.

Sądziłam, że mój stres można wytłumaczyć i wyeliminować wyłącznie poprzez siłę woli.

Dopiero teraz zdaję sobie sprawę jak bardzo byłam w błędzie.

 

Widzisz, gdy zostajemy wytrąceni z równowagi, często najskuteczniejsze jest oddziaływanie „z dołu do góry”. Czyli najpierw uspokajamy ciało i niższe obszary mózgu. Dzięki temu odzyskujesz opanowanie. Czujesz się bezpieczniej i pewniej.

To właśnie jest działanie, które wspiera nasza biologia – bo 90% informacji poprzez nerw błędny, przemieszcza się właśnie z dołu do góry. Tylko trzeba wiedzieć jak to wykorzystać.

To fundament, którego posiadanie odróżnia ludzi szczęśliwych i sprawczych od nieskutecznych i znerwicowanych.

Na warsztatach TOTALNE UTULENIE™ uczę jak z tego korzystać.

Dziwi mnie, że wciąż są ludzie, którzy oczekują, że siłą woli załatwią każdy problem! Czy to nie naiwne lub wręcz głupie?…

Ci ludzie jutro dalej będą mieć gulę w żołądku. Ich napięcie będzie jeszcze większe. Aby ulżyć sobie w cierpieniu, łykną tabletkę na ból głowy i mięśni.

Za miesiąc odczują konsekwencje złego snu, a niektórzy z tego powodu popełnią błędy. Może nawet nieodwracalne, jeśli konsekwencją będzie choćby wypadek.

A rok później… cóż…. Za rok ich zdrowie będzie w gorszym stanie niż teraz. Nie zarobią więcej pieniędzy, bo strach nie pozwoli im podjąć wyzwania. Przywykną do odpuszczania tego co ważne (byle tylko nie dokładać sobie więcej stresu). I zrozumieją już, że weszli w którymś momencie swojego życia w ślepą uliczkę! A w niej lęk zamyka na wszelką obfitość.

Jeśli słyszałaś kiedyś radę w stylu „ przestań się tak stresować, przecież to szkodliwe”, być może odczułaś, że ona w niczym nie pomaga. Bo nie może! Jeśli nawet pojawiła się wówczas u Ciebie frustracja – wszystko z Tobą OK. To nie z Tobą jest problem!  Po prostu nie da się głową wpłynąć na ciało w takim zakresie. Nie da się nakazać ciału:

– by przestało się stresować,

– by przestało wydzielać hormony stresu,

– by obniżyło napięcie.

Efekty w tej materii otrzymuje się niejako pośrednio. Dobrze umieć je uzyskać!

 

 

 

 

Napiszę otwarcie: ja też tam byłam.

Dlaczego? Bo nie znałam wówczas innej drogi.

Zmiana kierunku kosztowała mnie ogrom czasu, pieniędzy i energii.

Żałuję, że nie trafiłam wówczas na nikogo, kto pokazałby mi inną ścieżkę, ale prawda jest taka, że wg mojej opinii, tej wiedzy jeszcze wówczas w Polsce nie było. Szkoda.

Dwa słowa ode mnie: 

1) Czy to Ci pomoże?

2) Pokazuję jak wygląda panel.

 

Jeśli jednak Ty jesteś na rozdrożu właśnie teraz, czytaj uważnie dalej. Co zmieni się u Ciebie, gdy wdrożysz Warsztaty Transformacji Stresu TOTALNE UTULENIE ™?

 

 • zachwycisz samą siebie przypominając sobie jak lekkie jest życie bez strachu. Wdrożysz praktyki, które utrzymają Cię w tym stanie,

 

 • pozbędziesz się poczucia „jest mi źle”,

 

 • zatrzymasz gonitwę myśli, co sprawi, że odzyskasz jasność umysłu,

 

 • będziesz skuteczna jak nigdy,

 

 • wreszcie się wyśpisz,

 

 • pozbędziesz się napięcia w ciele co otworzy Cię na dobre emocje,

 

 • uwierzysz w siebie,

 

 • poprawisz swoje zdrowie,

 

 • przestaniesz wciąż się bać realizacji miliona negatywnych scenariuszy z własnej głowy,

 

 • ukrócisz ruminacje (natrętne, nawracające złe myśli i zmartwienia),

 

 • uspokoisz swoje drażliwe jelito,

 

 • poznasz triki przerywające cykl martwienia.

Może chciałabyś budzić się rano, czuć się silna i spodziewać się w związku z tym dobrych rzeczy. Wyrzucić z życia strach. On uwielbia się panoszyć w naszej głowie, ale wierz mi: w wielu sytuacjach, to jedynie chemia hormonów, a nad tym nauczę Cię panować. Bywa, że nawet jeśli jesteśmy w stanie obiektywnie stwierdzić „nic strasznego się nie dzieje” – to i tak  hormony szaleją, bo nikt nie nauczył Cię jak na nie wpływać. Ja Cię nauczę. Za alarmy odpowiada tzw. ciało migdałowate i mam na nie proste, skuteczne sposoby.

A jeśli masz poczucie, że żyjesz poniżej swoich możliwości i potencjału, pewnie w głębi duszy wiesz co jest powodem. Tak – to znów on: strach! Jeśli przestanie Tobą rządzić, sięganie po to czego chcesz stanie się… wreszcie proste.

„Niech Twoje wybory odzwierciedlają Twoje nadzieje, nie lęki.”

Nelson Mandela

 

Jeszcze coś.

Piszę o konkretach, tymczasem to o co najlepsze, jest… nienamacalne. To efekt uboczny tych warsztatów.

Bo Warsztaty Transformacji Stresu TOTALNE UTULENIE ™ – to 21 dni transformacji. Nie obiecuję Ci zatem jedynie  „dowiesz się…” Nie o to tu chodzi! To co mocniejszego. Bo doświadczysz zmiany. Będziesz odporniejsza. I silniejsza. A dzięki  spersonalizowanej Tarczy Antystresowej, ten efekt będzie się potęgował.  Mogę to napisać – bo dokładnie tego doświadczyłam i wciąż doświadczam. Im lepiej pamiętam o korzystnych aspektach stresu – tym mniej przeszkadza mi w życiu. Mówi: „Ok! Wreszcie mnie rozumiesz i doceniasz! Zatem rób swoje.”

Warsztaty Transformacji Stresu TOTALNE UTULENIE ™  przeznaczone są dla osób, które zbyt często czują, że im zwyczajnie „źle” z powodu stresu.  Przyznam, że nie mam pojęcia, czy to co mam, przyda się właśnie Tobie, bo za mało o Tobie wiem. Może tak, może nie. Jeśli jesteś pewna, że nie, to dziękuję, że doczytałaś aż tutaj, lecz pożegnajmy się od razu. Jeśli jednak czujesz, że te warsztaty mogą zrobić w Twoim życiu dobrą robotę, to miej świadomość że możesz je kupić tylko do 9 października (środa) włącznie. Potem wycofuję je ze sprzedaży i w tej cenie już nie wrócą.

Dlatego jeśli chcesz dołączyć:

Sprzedaż trwa jeszcze tylko przez:

UWAGA: zarówno warsztaty, jak i pakiet Stress Change przeznaczone są JEDYNIE dla osób zdrowych, bez problemów psychicznych.

Co wyróżnia moje warsztaty?

 • Skondensowane konkrety. Nie ma u mnie „lania wody”. Każdą lekcję przed jej nagraniem najpierw przygotowuję merytorycznie, by ująć w niej samo sedno. Sama serdecznie nie cierpię oglądać filmów „nie wiadomo o czym, nie wiadomo po co”. U mnie każdy dobrze wykorzystuje swój czas.

 

 • Techniki, metody, wiedza – wszystko oparte na faktach i wynikach badań. Choć w życiu prywatnym jestem bardziej wyluzowana i zakładam, że „nie tylko mędrca szkiełko i oko”, w pracy opieram się tylko i wyłącznie na sprawdzonych konkretach. Koniec, kropka.

 

 • Aktualność wiedzy – nie powtarzam wyświechtanych, nie działających banałów. To nie u mnie.

 

 • Wiedza od praktyka, nie teoretyka. Zdarzyło mi się wpakować w aktywność zawodową, która przez kilka lat ograbiała mnie ze spokoju, radości i …życia po prostu. Inni nie muszą się męczyć tyle co ja.

 

 • Przykłady z życia – wielokrotnie to co mówię, ilustruję przykładami z własnego doświadczenia. Bo mogę. Stety/niestety należę do osób wysoko wrażliwych (WWO) – czyli 15-20% ludzi najbardziej wrażliwych na świecie. Przechlapane? Bez tej wiedzy owszem.

 

 • Prostota – bez komplikacji. Chciałam by te warsztaty były dla Ciebie ŁATWE do ogarnięcia.  I takie są. Żadnych udziwnień. Lecimy prostą drogą.
Z

Jak skorzystam z warsztatów?

Dostęp do panelu dostaniesz automatycznie, po zaksięgowaniu płatności. By korzystać, logujesz się na platformie. Dostęp trwa rok.

Z

Dlaczego to się nazywa warsztaty, a nie kurs online?

Przyjęłam taką nazwę, gdyż po przerobieniu całości, zakończysz transformację stworzeniem własnej, dopasowanej do Twoich potrzeb Tarczy Ochronnej.

Przez kurs rozumiem jedynie zapoznanie się z wiedzą. Na warsztatach jest więcej.

 

Z

Czy mogę dostać fakturę VAT?

Tak, zaznacz taką opcję przy zakupie. W przeciwnym wypadku wystawię paragon.

 

Z

Ile czasu na to potrzebuję?

– najczęściej około 10 minut dziennie, maksymalnie 20 minut. Na początku instruuję jak się przygotować czasowo do kolejnego dnia.

Nie ma problemu, jeśli zrobisz dzień przerwy, lub podzielisz sobie dzień „na pół”.

Po prostu wracaj do warsztatów regularnie. 

 

Z

Skąd mogę wiedzieć, czy wyłuskałam to co najistotniejsze, by interwencja w moje nastawienie była skuteczna?

– Po każdej lekcji przygotowałam króciutki quiz utrwalający transformację. Nie jest on obowiązkowy, ale jeśli na niego odpowiesz, utrwalisz  to co najistotniejsze.

 

Z

Jakiej transformacji się spodziewać?

Dopasowałam te warsztaty do różnych sytuacji, jakie mogą zaistnieć w Twoim życiu.

Dlatego w zależności od tego, po co sięgniesz najpierw, spodziewaj się:

 • wpływu natychmiastowego (bo może potrzeba Ci czegoś mocnego, co zadziała od razu, chociaż tylko na chwilę),
 • oraz wpływu długofalowego (którego efekty zobaczysz najszybciej po kilku dniach, ale za to będzie trwalszy),
 • wpływu na Twoją głowę, na Twój sposób myślenia,
 • oraz wpływu na ciało – bo na samych „mądrościach” daleko nie zajedziemy.
Z

Jak za to zapłacę?

Płatność zrealizujesz za pomocą serwisu tpay (kiedyś transferuj).

Mają w ofercie wiele banków, blik, płatność kartami.

 

Z

A co jeśli mi się nie spodoba?

Jeśli Ci się nie spodoba i w ciągu 2 tygodni od zakupu dasz mi znać –

wypełnisz formularz o chęci zwrotu, a ja oddam Ci pieniądze. Wierzę, że przyciągam ludzi godnych zaufania i nikt nie będzie chciał mnie naciągnąć.

 

 

Z

A co jeśli wolę więcej opieki?

Dla takich osób jak Ty, przygotowałam indywidualny pakiet Stress Change.

Tam najpierw Cię poznam i dobiorę dla Ciebie odpowiednie narzędzia,

a potem dzięki coachingowi znajdziesz swój najlepszy sposób na zmianę.

Po przerobieniu kursu, spotkamy się jeszcze raz. Łącznie 5 razy.

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz – sesje będą na Skype.

 

Oto co myślą kobiety o warsztatach i o mnie:

Warsztaty Marioli są niesamowite. Bardzo lubię jej sposób przekazywania wiedzy. Same konkrety, zero wodolejstwa, twarde wyniki bardzo ciekawych badań i od razu przykłady jak tę wiedzę zastosować u siebie. Super! Poza tym jest bardzo ładnie przygotowany. Nauka jest przyjemnością i…widać efekty! U mnie to przede wszystkim pozytywne myślenie. Okazuje się, że można bardzo łatwo pracować nad myślowymi nawykami, jeśli tylko wiemy jak. Nie zawsze wpadnie się na coś samemu. A tu pomysły i wiedza podane na tacy i świat od razu jakiś taki piękniejszy, bardziej przyjazny i w naturalny sposób mniej stresujący. Co do transformacji – faktycznie mam poczucie, że wiedza, która do mnie trafiła, zostawiła swój ślad i chciałabym go pielęgnować. Mam dzięki warsztatom inne, bardziej mi służące nastawienie. Widać też, że Mariola jest kimś, komu po prostu zależy na lepszym świecie i rewelacyjne potrafi nas motywować do tego, żeby nam się lepiej żyło. Jej osoba i energia są bardzo ważnym „składnikiem” całego kursu. Ona po prostu ma dar.  Dziękuję Mariola !

Aneta Wierzbicka

Projektantka Wnętrz, Inside Story

To, co ujęło mnie na tym warsztacie, to to, że od razu dostałam cały materiał i to, że ja decydowałam, kiedy po niego sięgam. Bez stresu, że nie skończyłam jeszcze jednego modułu, a już muszę zaczynać kolejny. Miałam swoje tempo i na luzie realizowałam kolejne etapy. Lubię znać przyczyny zjawisk i to, że na warsztatach poznawałam naukowe informacje dotyczące stresu, skąd się bierze, jak sobie z nim radzić dla mnie jak najbardziej na plus. Z technik zrównoważonego oddychania będę korzystać, bo widzę, że pozytywnie na mnie wpływają. Super sprawą jest quiz, który pozwala lepiej zapamiętać informacje. Po warsztatach już wiem, że nie taki stres straszny jak go malują! A ja poczułam się naprawdę UTULONA.

Olga

Mariolu ogromnie dziękuję Ci za rozmowę! 🙂
Chcę Ci powiedzieć, że jesteś świetnym coachem i pracuj z kobietami, koniecznie! Aby pomóc im zrozumieć pewne procesy i dać na nie przestrzeń. (…) uważam całościowo za wartościową wiedzę, jakiej mi udzieliłaś, jest tu duże pole do popisu. Ale na ten moment wystarczające by ruszyć z miejsca (…) Dodałaś mi skrzydeł ,pozytywną zachętą, pochwałą napełniłaś mnie motywacją, czasami wystarczy dać kopa na rozpęd i reszta sama się dzieje. Polecam!

Anna Donica

Podolog, Kosmetolog

Uczę się przewartościowywać moje życie, wciąż o tym myślę, a „Silnaodśrodka” pojawiła się trochę niespodziewanie, nagle, ale jakby jako odzew do moich oczekiwań.
Ostatnio byłam już tak zestresowana, zabiegana, z poczuciem ‚wszystkiego na mojej głowie’, że mój organizm zaczął mi bardzo doskwierać. Zrobiłam pewne badania, jednak nic z nich nie wynikło. Czułam się (choć czasem i jeszcze czuję) zestresowana i bezsilna.
I mimo, że już jestem po rozwodzie, i mimo, że zapanowałam w dużej mierze nad emocjami panującymi wokół tej sytuacji,
mimo, że pomogli mi bardzo rodzice przy opiece na moimi maluchami,
mimo, że ja pracując od rana do nocy w czterech miejscach, będąc nauczycielem, prowadząc dodatkowo swoją firmę, jestem w stanie spłacać swój kredyt we frankach i drugi w złotówkach, który wzięliśmy na wyremontowanie domu….. było mi niesamowicie ciężko.
Czułam się sama, nierozumiana, nieogarnięta i przytłoczona.
I nagle dostałam informację, że mogę przystąpić do warsztatów (Totalne Utulenie), który powinien mnie uratować, utulić. W zabieganiu nie miałam czasu na odczytanie maila i zalogowanie się na stronę, ale gdy już to zrobiłam, gdy już się zalogowałam, przeczytałam i posłuchałam, naprawdę znalazłam ukojenie.
„Przecież stres może przynosić korzyści” – to jest tak naturalne, że aż w dzisiejszym zawirowanym świecie niewidoczne…. a tak naprawdę, naprawdę wystarczy zmienić swoje nastawienie.
Samemu jest ciężko, ale jak po ciężkim dniu, nawet w nocy, gdy dzieci pójdą spać, można siąść i pół godziny poświęcić sobie, to to jest coś, na co warto czekać nawet cały dzień. Więc warto jest się rozwijać, stresować, a przede wszystkim walczyć o siebie, a z „Silnąodśrodka” nie trzeba walczyć, bo można dać się prowadzić i doznać ukojenia na każdym szczeblu naszego stresu.
Polecam serdecznie!!!
Kasia Zalewska

http://ce-kangaroo.pl

Odbyłyśmy jedną sesję z Mariolą . Sesja ta dotyczyła tematu radzenia sobie z negatywnymi emocjami przy trudnych relacjach rodzinnych.
Mariola jest coachem, który uważnie słucha, zadaje dobre pytania oraz buduje atmosferę zaufania w relacji coachingowej.
Akcje ustalone w efekcie tego spotkania są konkretne i zawierają w sobie fajny element wizji przyszłości, który zmotywuje mnie do ich realizacji.
Po tej sesji wierzę, że niezależnie od uzyskanych rezultatów skupię się na tym aby lepiej wykorzystywać moją własną energię, aby umiejętnie ją doładowywać przez np ćwiczenia i ograniczyć jej marnowanie na użalanie się nad sytuacją
Podsumowanie sesji przypomniało mi o pozytywnych elementach mojego życia – dziękuję Mariola za Twój czas.
Jadzia M.

Zapisałam się na warsztat Marioli „Totalne Utulenie”, bo temat stresu od dawna mnie fascynował. Miałam wrażenie, że to takie trochę słowo – wytrych używane ostatnio zbyt często i w nie do końca poprawnych kontekstach. Było to moje intuicyjne odczucie, moja obserwacja.  Jednocześnie sama miałam wrażenie, że są w moim życiu stresy i stresy – takie, które łatwiej mi zaakceptować, ale też takie które powodują u mnie panikę.

Już po kilku pierwszych, wirtualnych spotkaniach z Mariolą w czasie warsztatu, okazało się, że te moje odczucia mają swoje naukowe podstawy !  To wiedza zupełnie transformująca moje podejście do stresu i jego przeżywania. Mariola krok po kroku rozbraja „stres” i w praktycznych wskazówkach pokazuje, co możemy zrobić na naszym prywatnym podwórku żeby było nam z tym stresem lepiej. Wielki kamień z serca, bo po pierwsze jest ze mną wszystko okej, że się stresuję, a po drugie – mogę coś z tym zrobić, uff! Co jest dla mnie bardzo ważne – kurs zawiera bardzo dużo praktycznych ćwiczeń ale też naukowej wiedzy, potwierdzonej badaniami, a to wszystko z kojącym, spokojnym głosem Marioli. Podsumowując – polecam, szczególnie dla tych którzy chcą wprowadzać zmiany i działać, żeby przetransformować stres w coś co może służyć, a nie przeszkadzać!

Natalia Cymerman

Architekt

Chcialam bardzo podziekowac Marioli za godzina konsultacje, ktora pozwolila mi spojrzec z innej perspektywy. Mariola bardzo fajnie potrafi zadawac pytania oraz krok po kroku zaprowadzi Cie do celu. Bedac czesto zbyt blisko swoich problemow czesto nie zauwazamy jak proste moze byc rozwiazanie. Pytanie odpowiedz jest bardzo ciekawa rozmowa gdzie zamiast narzucenia zdania wsluchujemy sie we wlasne odczucia I Mariola bardzo skutecznie potrafi wyklarowac cel I metodycznie do niego podejsc pomagajac Ci znalezc rozwiazanie. Jestem bardzo wdzieczna Marioli za ta rozmowe i zdecydowanie kazdemu polecam kazdemu kto szuka coacha!:)))))

Martyna Bielecka

Sprzedaż trwa jeszcze tylko przez:

UWAGA: zarówno warsztaty, jak i pakiet Stress Change przeznaczone są JEDYNIE dla osób zdrowych, bez problemów psychicznych.

Warsztaty odbywają się na mojej platformie: https://platforma.lei.pl

Regulamin