O mnie

Nazywam się Mariola Kędzierska.

Jestem coachem, doświadczonym przedsiębiorcą i zajmuję się szeroko pojętą odpornością psychiczną. Oprócz tego uskuteczniam ideę budowy pasywnego dochodu poprzez inwestowanie w nieruchomości oraz sprzedaż produktów informacyjnych i fizycznych w internecie, czym również się dzielę.

Pomagam kobietom takim jak Ty poprzez coaching, mentoring, a także udostępniając swoją wiedzę w formie kursów i ebooków.

Dlaczego „Silna Od Środka”?

Nie wiem ile masz lat. Sądzę jednak, że w przeciągu swojego życia pewnie nieraz musiałaś  się mierzyć z własnym lękiem, niepewnością i tysiącem wymówek. My kobiety jesteśmy świetne w skutecznym racjonalizowaniu – potrafimy bardzo racjonalnie wytłumaczyć sobie dlaczego coś jest nie dla nas, dlaczego należy zaczekać, oraz jasno wskazać, do których rzeczy zupełnie się nie nadajemy.

Co to oznacza?

Ano to, że jeśli nie wzmocnimy własnej psychiki, nie przyjrzymy się wartościom, nie poczujemy sprawczości – na nic nam wszystkie nasze certyfikaty, piękne świadectwa czy dyplomy. Dlaczego?

Otóż nie starczy nam odwagi by skutecznie ich użyć i żyć pełnią swojego potencjału!

Można mówić „jeszcze nie jestem gotowa” przez miesiąc-dwa. Można mówić to nawet dłużej: kwartał – dwa.

Jeśli jednak obserwujesz u siebie ten stan LATAMI, to jak najszybciej musisz o siebie zawalczyć!

 

Chcesz wzmocnić psychikę?

Zbudować biznes, który będzie hulał jedynie z Twoim minimalnym nadzorem ?

Nauczyć się używać internetowych narzędzi i nie musieć więcej płacić za te wszystkie rzeczy „online”?

Dołącz do grona Silnych Od Środka  i zapisz się na newsletter.

A jeśli zaglądasz czasem na facebooka, koniecznie polub oraz dodaj do obserwowanych stronę SilnaOdSrodka – by nic Cię nie ominęło!

Więcej o mnie również tutaj: https://mariolakedzierska.pl